Glābšanas stieņi, metamās glābšanas virves un atrašanās vietas marķieri

Ūdens drošība ietver cilvēka uzvedību ūdenī un tā tuvumā. Jokošanai šeit nav vietas!

Ir prātīgi novērtēt, vai ir jāsteidzas ūdenī, lai palīdzētu citiem. Palīdzot citiem, jums vienmēr jāpatur prātā jūsu pašu drošība!

Mohni produkti ietver glābšanas stieņus, metamos maisus ar virvi un vietas marķierus glābšanai no krasta, laivas vai drošas vietas ūdenī.

Ja attālums līdz ārkārtas situācijai nav liels, tad vislabāk ir izmantot garu priekšmetu, lai problēmās esošo cilvēku nogādātu drošībā. Vēl labāk, protams, ir izmantot profesionālu glābšanas ierīci - glābšanas stieni, ja tāds ir pieejams. Katrā ūdens glābšanas stacijā un ostā būtu jābūt pieejamiem glābšanas stieņiem ar dažādiem uzgaļiem.

Lielākiem attālumiem neaizstājams palīgs ir metamais maiss ar peldošu virvi. Metamie maisi ir dažāda lieluma / garuma. Atstarojoša peldošā drošības virve parasti ir izgatavota no izturīga tehniskā polipropilēna.

Meklējot ūdenī, meklēšanas laukumam jābūt labi iezīmētam. Izmantojot profesionālus atrašanās vietas marķierus ar pareizu svaru, pietiekamu virves garumu un integrētu strobi, sākotnējo marķēšanu var veikt ātri, netērējot laiku.

Noklikšķinot uz zemāk esošajiem produktiem, varat izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu ostai, laivai vai ūdens glābšanas stacijai.