Kapuces

Tas var būt mīts, ka cilvēks zaudē lielu daļu ķermeņa siltuma caur galvas zonu, taču galvas zonai ir izšķiroša nozīme mūsu termoregulācijā. Tāpēc ir pašsaprotami lietot cepuri vējainā, mitrā vai aukstā laikā. Atdzišanas process ūdenī ir vēl ātrāks. Tāpēc visām ūdens aktivitātēm ir prātīgi izmantot kapuci.

Mūsu produktu klāstā ir dažādas kapuces - ūdenslīdējiem, glābējiem uz ūdens, laiviniekiem. Kapuces biezums parasti ir no 2,5 mm līdz 7 mm. Biezākām kapucēm, kas paredzētas mūsu skarbajiem laikapstākļiem, bieži ir papildu siltumizolācijas slānis, kas palīdz uzturēt galvu siltu.

Izvēloties kapuci, pārliecinieties, ka tā nav par lielu vai par mazu. Ja kapuce ir pārāk liela, ūdens tai tek cauri, un mēs varam ātrāk saaukstēties. Otrajā gadījumā pārāk maza kapuce var traucēt asinsriti, kā rezultātā variet zaudēt samaņu. Tāpēc iesakām uzmērīt kapuci pirms tās iegādes!

Mums ir pieejamas vairāk kapuces, nekā jūs varat atrast šeit. Vienkārši nosūtiet mums savu pieprasījumu pa e-pastu vai izmantojiet tērzēšanas logu. Esam pārliecināti, ka lielāko daļu jūsu vēlmju varam izpildīt dažu dienu laikā!