Sausie tērpi

Neatkarīgi no klimata, cilvēkam nepieciešama aizsardzība, kas piemērota, lai īsāku vai ilgāku laiku uzturētos ūdenī. Kā uz sauszemes, tā arī dodoties ūdenī, jums jāizvēlas piemērots tērps. 

Mohni saviem klientiem piedāvā sausos tērpus, kas piemēroti niršanai, ūdens sporta veidiem, braukšanai ar laivām un ūdens glābšanai. 

Mohni piedāvātie ūdens glābšanas tērpi iztur pat vissmagākos apstākļus, vienlaikus ļaujot glābējiem saglabāt atbilstošu mobilitāti. Glābēji pie mums atradīs nepieciešamo, vai tas būtu paredzēts glābšanai jūrā, dumpīgā un strauji plūstošā upē vai ezerā-purvā. 

Niršanas tērpi ir piemēroti mūsu skarbajiem un aukstajiem Baltijas jūras apstākļiem, kur ūdens temperatūra jūras dziļumā pat vasaras vidū nepaaugstinās virs dažiem grādiem. 

Neaizmirstiet, ka sausais tērps vien negarantē patīkamu un siltu niršanu vai aktivitāti ūdenī. Nepieciešams izmantot arī atbilstošu apakštērpu, un mūsu stingrs ieteikums ir saģērbties kārtās. Par mūsu piedāvātajiem apakštērpiem jūs varat izlasīt šeit

Vai zinājāt, ka lielāko daļu mūsu niršanas tērpu jūs varat pasūtīt ar personiski pielāgotām aprocēm, zeķēm un zābakiem? 

Ja šķiet, ka jums vajag kaut ko vairāk, nebaidieties jautāt – pie mums varat pasūtīt arī tērpu, kas atbilst jūsu izmēriem.

Izvēlieties savu sauso tērpu no zemāk esošās izvēles.