Kuivad ülikonnad

Sõltumata sellest, milline on kliima, vajab inimene lühemaks või pikemaks vees viibimiseks sobivat kaitset. Ja nagu maal, nii tuleb valida õige ülikond ka vette minnes.

Mohni pakub oma klientidele sobivaid kuivi ülikondi nii sukeldumiseks, veespordiks-paadisõiduks, kui veepäästeks.

Veepääste ülikonnad Mohnist on loodud kestmaks ka kõige karmimates tingimustes, võimaldades samas päästjatel säilitada piisav liikuvus. Päästjad leiavad endale ideaalse ülikonna sõltumata, kas tegemist on merepäästega, mässava ja kiirevoolulise jõega või järvel-luhal tegutsemiseks.

Sukeldumisülikonnad sobivad meie karmidesse külmadesse tingimustesse, kus meres ka kesksuvel veetemperatuur sügavamal ei tõuse üle mõne kraadi. Ärge unustage, et kuiv ülikond üksi ei taga veel mõnusat ja sooja sukeldumist või tegevust vees! Selleks tuleb kasutada ka sobivat alusülikonda, ja keerulistes tingimustes on meie kindel soovitus riietuda kihiliselt. Alusülikondade kohta saate lugeda siit.

Kas teadsite, et paljude ülikondade puhul on võimalik endale valida ka sobivad käe- ja kaelamansetid, sokid ja saapad?

Kui tundub, et vajate midagi enamt, siis ärge kartke küsida - meie kaudu on võimalik tellida ka päris oma mõõtudele vastav ülikond.

Mohni tootevalikus olevate kuivade ülikondadega sukeldumiseks, veespordiks või veepäästeks saate tutvuda järgnevatel toodetel klikkides.