PMVA ehk vägivalla ennetamise ja tõkestamise treeningmannekeen

Küsi pakkumist
PMVA (Prevention and Management of Violence and Aggression) ehk vägivalla ja agressiooni ennetamise ning tõkestamise mannekeen loodi kinniste tervishoiuasutuste vajadusi silmas pidades. Mannekeen sobib vägivalla tõkestustreeningute  korraldamiseks asutustes, kus on vajalik agressiivsete inimeste ohjeldamine, näiteks politseis, kinnipidamisasutustes, erikoolides.

Oluline erinevus Ruth Lee teiste mannkeenidega on kinnastatud sõrmedega käed, mis võimaldavad harjutada ka käe piirkonda suunatud ohjeldamisvõtteid. NB! Füüsilist tõkestamist kasutatakse juhtudel, kui ohtu ei ole võimalik likvideerida teisiti või kui kohene füüsiline sekkumine on vajalik isiku enda või ümbritseva turvalisuse huvides.

PMVA treeningmannekeen on valmistatud samast vastupidavast materjalist nagu politsei poolt kasutatavad kuuli- ja torkekindlad vestid, olles neli korda tugevam ja kulumiskindlam kui 550 g (16oz) puuvillane kangas või PVC (vastab standardile: OEKO-TEX® Standard 100, BS EN ISO 12947-2 & 14116: 2008).

Soovitame: Lisa stsenaariumitesse interaktiivne valjuhääldi (shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasem!

Interaktiivne valjuhääldi paigaldatakse mannekeenile spetsiaalse kapuutsi abil. Lahendus võimaldab koolitajal salvestada kuni 60 sekundi pikkuse sõnumi ja see käivitub päästjate häälkutse peale. Samuti esitatakse salvestust automaatse kordusena. Interaktiivse väljuhääldi ja kapuutsi kohta loe lähemalt siit.

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenide mudelitega saab ka PMVA mannekeeniga harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks tõepärases ohuolukorras. PMVA mannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 30 kg.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Treeningstsenaariumite puhul veekeskkonnas kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue.

Lähemalt saad PMVA mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks