Apollo LED Training Fire Extinguishers | FireWare


Tulekahjule reageerimist ja esmaseid kustutusvõtteid (kustuti töövalmis seadmine, kustuti hoidmine, õiged kustutusvõtted) saab õppida edukalt ka siseruumides. Piisav arv kordusi, ilma, et peaks vahepeal treeninguks kasutatavaid kustuteid täitma, tagab kiire ja kvaliteetse tulemuse.

Selle tarbeks on meie tooteporfellis unikaalsed LED valgusega, kuid päris kustutitega sarnase suuruse, raskuse ja tehniliselt kasutatavad Apollo LED treening tulekustutid. Tootevalikus on kolm erinevat Apollo LED kustutit.

Apollo LED virtuaalne mahuti tühjeneb kustutamise käigus järk-järgult. Kustuti kaal ei muutu, kuid "järeloleva" kustutusaine tase on nähtav nelja LED-tulega indikaatori abil. Täis kustuti tühjeneb umbes 30 sekundiga ja kui see on tühi, hakkab tulekustuti "puristama". Kustuti "täitmine" järgmise harjutaja tarbeks toimub lihtsalt nupule vajutamisega.

Apollo LED on võimsa akuga (järest kasutades ca 2 tundi), mis tagab ühe laadimiskorraga enam kui 200 harjutuskorda. Reaalselt võimaldab see viia läbi intensiivse tulekustuti kasutamiskoolituse vähemalt paaril järjestikusel päeval. Aku laadimine toimub kaasasoleva mikro-USB-kaabli abil (ca 1 tund maksimaalse laetustasemini).

Apollo LED kustuti on praktiline lahendus siseruumidesse, kus kustutusainega harjutamine ei ole võimalik, tihti ei ole ka lubatud. Näiteks meditsiini- ja hooldusasutused.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest 5 -7 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks