Alati vajalik

Siit alajaotusest leiab hädavajaliku varustuse oma kotti nii päästja, sukelduja, kui paadimees.

Kuigi meie veed on tihti halva nähtavusega, siis maskiga näeb ikkagi rohkem. Lisad snorkli maski külge ja juba on lihtsam otsida ka paadisillalt vette kukkunud hõbepeekrit või telefoni.

Samuti on mõistlik kasutada meie vetes külmetamise vältimiseks kapuutsi, kindaid, sokke ja saapaid. Et lihtsam oleks ujuda, siis leiad Mohni valikust ka sobivad lestad.

Nuga ja teised spetsiaalsed lõikevahendid kuuluvad samuti hädavajaliku varustuse hulka. Vette ei minda tavaliselt eesmärgiga midagi kindlasti lõigata, kuid lõikevahend on vajalik näiteks vette unustatud võrgust asjade, halvemal juhul ka enda, vabastamiseks, turvavöö läbilõikamiseks või teiste takistuste eemaldamiseks.

Esmaabipakk on vajalik iga reisimehe, päästja, sukelduja või paadimehe kotis. Mohnist leiab erineva suurusega esmaabikomplektid kas enda hädapäraseks plaasterdamiseks või ka päästjale kohvri vajaminevaga teistele esmaabi andmiseks.

Hea peremees hoolitseb ka enda varustuse eest ning selleks oleme koostanud erinevad remondikomplektid nii ülikondade, kui muu varustuse hoolduseks-remondiks.