Fire Simulation Kit V4 | FireWare


FireWare Fire Simulation Kit V4 tulekahju simulatsioonikomplekt on koostatud selliselt, et hõlmata simulatsiooni käigus võimalikult kõiki meie meeli. Lõpuks on ju meie meeled need, mis simulatsiooni elutruuks muudavad.

Tulesimulatsiooni komplektiga saab vajaliku treeningkeskkonna püstitada minimaalse ajakuluga. Juhul, kui stsenaarium on eelnevalt koostatud, saab vajalikud asjad lihtsalt kastist välja tõsta, õigele kohale asetada ning paari minutiga on olemas suits, tulekuma, leek ja vajalikud appihüüded-taustahelid.

Komplekti kuulub:

  • FireWare Nimbo suitsumasin ja juhtmeta pult
  • FireWare Mini-Silkflame LED (tuleleek)
  • FireWare FireSpot (tulekuma loov prožektor) koos alusega
  • FireWare Soundbox V3 (kaugjuhitav kõlar) - nt kannatunu appihüüete või teiste taustahelide esitamiseks
  • FireWare põlengulõhna pihusti Burning Smell Spray
  • FireWare kaugjuhitavate pistikupesade komplekt
  • lisaks pikendusjuhe
Soovitame kasutada koos simulatsioonikomplektiga:

Täisfunktsionaalne pikendusjuhe FireWare Smoky Multi Socket, millega saab etendada pikendusjuhtme ebaõigest kasutusest ja ülekoormusest tulenevat põlengut. Vastava funktsiooni sisselülitamisel tekib suits ja prõksuv põlemise hääl.

Suitsev pikendusjuhe on väga hea lahendus nt koolides tuleohutusest ja pikendusjuhtmete probleemist rääkimisel. Sobib hästi ka tulekustutusteki kasutamise harjutamiseks. Koos komplektiga kasutades võib olla “suure” põlengu põhjustajaks. Põlengufunktsiooni sisse-välja lülitamiseks kasuta komplektis olevat juhtmega pulti.

Lähemalt saad suitseva pikendusjuhtme kohta vaadata siit.

Suitsuvedelikud suitsugenraatorisse:

Simulatsioonikomplekti suitsugeneraatoris Nimbo soovitame kasutada FireWare suitsuvedelike. FireWare suitsuvedelike kasutamisel on FireWare suitsugeneraatorid (siia võiks tulla link shoppi, kus kõik generaatorid on kirjas) pea hooldusvabad. Juhul, kui genraator on mõnda aega seisnud kasutuseta, soovitame lisada tühja generaatori suitsuvedeliku täiteanumasse destilleeritud vett ja seade käivitada ning “tossutada” destilleeritud vett.

Meie tootevalikus on erineva tihedusastmega vedelikud - Light, Medium, Heavy ja Outdoor.

Light vedelik sobib kerge vine tekitamiseks nt keemiaõnnetuse simulatsiooni puhul siseruumides. Lisades juurde ka FireWare keemialõhna pihusti Chemical Smell Spray saate ka lõhnameele “aktiveerida”.

Medium vedelik sobib pea kõikidesse stsenaariumitesse siseruumides. Piisava tihedusega ning sellest on võimalik pisut läbi näha. Kasuta väikeste ja keskmise suurusega ruumide puhul.

Suitsuvedelik Heavy on sellise tihedusega, et sellest on raske läbi näha. Sobib siseruumides stsenaariumite jaoks, kus on vaja täita suitsuga suuri ruume, ka suitsusukeldumise harjutamiseks.

Kõigi kolme suitsuvedeliku puhul kasutage sisetingimustes tõepärase tulekahju olustiku loomiseks põlengulõhna pihustit Burning Smell Spray.

Oluline on lisada, et suitsuvedelikud ei jäta õige kasutamise korral siseruumides seintele, lakke või põrandale jääkaineid. FireWare suitsuvedelikud on valmistatud destilleeritud vee ja glükooli baasil.

Outdoor suitsuvedelik on sobilik välitingimustes toimuvate simulatsioonide puhul. Näiteks suur tulekahju hoones või metsapõlengu simulatsioon. Tihe suits ei haju kiiresti ka tuule ega kõrgete temperatuuride puhul. Kasuta ka suitsuvedelikule lisatavat põlengulõhna FireWare Burning Smell Extract.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest 5 - 7 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks