Prisoner Security ehk kinnipidamisasutuse turvalisuse treeningmannekeen | Ruth Lee

Küsi pakkumistPrisoner Security ehk kinnipidamisasutuse turvalisuse treeningmannekeen töötati välja kinnipidamisasutuste, politsei ja eriüksuste vajadusi silmas pidades, et treenida rahulike ja teadvuseta kinnipeetavate evakueerimist hädaolukordades. Mannekeeni kasutatakse üle maailma kinnipidamisasutuste eriüksuste poolt kambrite evakueerimise ja massirahutuste ohjeldamise treeningutel.

Oluline erinevus Ruth Lee teiste mannekeenidega on Prisoner Security treeningmannekeeni peenemate randmetega käed, mis võimaldavad ohjeldamisharjutuste käigus kasutada käeraudu.

Lisaks on treeningmannekeenil tugevdatud kael, mis laseb simuleerida enesetappu poomise teel. See võimaldab kinnipidamisasutuse töötajatel harjutada turvalist ohvri keha alla võtmist ja vabastamist. Õige keha allavõtmine on oluline võimalike tõendite kaitsmise ja säilitamise jaoks.

Prisoner Security treeningmannekeen on valmistatud samast vastupidavast ja tuld tõkestavast materjalist nagu politsei poolt kasutatavad kuuli- ja torkekindlad vestid, olles neli korda tugevam ja kulumiskindlam kui 550 g (16oz) puuvillane kangas või PVC (vastab standardile: OEKO-TEX® Standard 100, BS EN ISO 12947-2 & 14116: 2008).

Soovitame: Lisa stsenaariumitesse interaktiivne valjuhääldi (shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasem!

Interaktiivne valjuhääldi paigaldatakse treeningmannekeenile spetsiaalse kapuutsi abil. Lahendus võimaldab koolitajal salvestada kuni 60 sekundi pikkuse sõnumi ja see käivitub päästjate häälkutse peale. Samuti esitatakse salvestust automaatse kordusena. Interaktiivse väljuhääldi ja kapuutsi kohta loe lähemalt siit.

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenide mudelitega saab ka Prisoner Security treeningmannekeeniga harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks tõepärases ohuolukorras. Prisoner Security treeningmannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 50 kg ning eritellimusel 70 kg.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või treeningmannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.

Lähemalt saad lugeda Prisoner Security treeningmannekeeni kohta ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks