Ruth Lee Full Bodied Airway Management Manikin

Küsi pakkumist
Ruth Lee hingamisteede käsitluse mannekeen (Full Bodied Airway Management Manikin) on loodud eesmärgiga viia päästemeeskondade ja kiirabitöötajate elustamisvõtete treenimine reaalsesse keskkonda.

Elustamiskoolitused, mh kardiopulmonaalne elustamine (CPR) ja hingamisteede käsitlus, viiakse tavaliselt läbi soojas, hästi valgustatud ja vaibaga klassiruumis. Ruumi tegutsemiseks on piisavalt ja harjutada saab kerges riietuses. Tavaliselt toimub harjutamine lihtsalt torsodega, kannatanul puuduvad riided ja kuna tegemist on kätetu ning jalutu torsoga, siis on ka abistajal lihtne võtta mugav asend, ligipääs nii hingamisteedele, kui rinnakule on takistusteta.

Kuidas aga saaksid teie töötajad või kursuse läbinud hakkama kitsas ruumis või teistes keerulistes olukordades? Vihm, lumi, keeruline pinnas, liiklusõnnetus, kannatanu osaliselt langenud puu või kivide all, paksud riided seljas. Mistahes teine olukord, kus hingamisteede kontroll ja avamine võib olla vajalik keerulistes oludes. Iga sekund on arvel. Kuidas siis?

Ruth Lee elusuuruses hingamisteede käsitluse mannekeeni saate kasutada just eelnimetatud tingimustes. Näiteks liiklusõnnetuse puhul, kus esmalt on vaja kannatanu saada autost kätte ja seejärel kasutada erinevaid elustamisvõtteid, puudub vajadus kasutada vaheldumisi vabatahtlikke ja eraldi torsosid, mis lõhub sujuva, loogilise stsenaariumi läbimise.

Hingamisteede käsitluse mannkeeni komplekti kuulub Simulaids hingamisteede käsitlemise torso. Juhul, kui teil vajalik torso on juba olemas, saate tellida mannekeeni ka ilma torsota.

Hingamisteede käsitluse mannekeeni tootesarja kuulub kaks erinevas suuruses mannekeeni: kaaluga 20 kg ja 50 kg ning mõlemad pikkusega 1,8 m. Mõlemasse komplekti kuulub Ruth Lee mannekeen ja Simulaids Adult Airway Management torso. Ilma torsota on mannekeeni kaal vastavalt 13 või 43 kg. 

20 kg komplekt on eraldi saadaval ka koos I.V. kanüüli/süstimise treeningkäega.

Hingamisteede käsitluse torso omadused:

  • Simulaids hingamisteede käsitluse torsol on anatoomilised orientiirid, sealhulgas rinnaku, rinnakorvi ja rinnaaluse sälk. 
  • Mannekeenil on ka hambad, uvula, häälepaelad, glottis, epiglottis, kõri, arütoidne kõhr, hingetoru, söögitoru, täispuhutavad kopsud ja magu.
  • Võimalik on paigaldada nasogastraalsondi ja aktsepteerib Combitube®, E.O.A., E.G.T.A., P.T.L. ja i-gel® hingamisteed.

Lähemalt saad hingamisteede käsitluse mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks