Mannekeenide lisad

Ruth Lee mannekeenid on tugevad ja vastupidavad. Nende sõbraliku kasutamise ja kasutuskordade järel hooldamisel kestavad mannekeenid kaua. On loomulik, et treeningute käigus saavad mannekeenide pealiskombinesoonid või saapad vigastada. Kuid need on vahetatavad!

Samuti soovitame mannekeenide transpordiks ja hoiustamiseks kasutada meie suurt tugevat ning veekindlat PVC materjalist kandekotti. Juhul, kui mannekeene treeningute ülesannete käigus pidevalt lohistatakse (nt päästjate füüsiliste testide korral), siis soovitame kasutada ka jalakaitseid.

Elutruudust lisavad nii parukaga, kui parukata näomaskid. Kuid pidage meeles, et treeningute korral nt haiglates peab olema mannekeen päris patsiendist selgelt eristuv. Seetõttu on ka näiteks patsiendi käsitlemise treeningmannekeeni pea punane. Samuti aitab treeningutesse elutruudust lisada meie spetsiaalse kapuutsiga eelsalvestatav häälemoodul.

Aegajalt on vaja muuta olemasolev mannekeen raskemaks. Selleks on meil saadaval lihtsalt kasutatavad 10 kg ja 20 kg kaaluvad raskusvestid. Samuti peab vahel muutma mõne mannekeeni "nähtamatuks". Juhul, kui kasutate oranži kattekombinesooniga inimene üle parda (Man Over Board) mannekeeni, kuid soovite seda kasutada ka otsingustsenaariumites, siis leiate lisade hulgast spetsiaalse tumeda hoodie.

Kuna mannekeene kasutatakse otsingustsenaariumites elutruudes olukordades, siis on oluline, et treeningmannekeenid tormisel merel või kiire vooluga jõgedel kaotsi ei läheks olukorras, kui "otsing" jääb tulemusteta. Selleks oleme lisanud oma tootevalikusse spetsiaalse veekindla GPS-mooduli.

Mohni modelliagentuuris on erinevaid mannekeene ja nende suurusi arvesse võttes kümneid erinevaid mannekeenide mudeleid. Juhul, kui te ei ole kindel, milline lisatoode teie mannekeenile sobib, siis võtke meiega ühendust vestlusakna, telefoni või eposti info@mohni.eu abil.