Varustuse hooldus ja remont

Varustuse hooldus on sama oluline nagu igapäevane hambapesu. Enne ja pärast kasutamist varustuse ülevaatamine ja hooldamine mitte ainult ei pikenda selle eluiga, vaid aitab vältida (ka eluohtlike) ootamatusi. Rebenenud kuivaülikonna käe- või kaelamansett, luku hambad katki või päästevesti kinnitused kadunud, seda jada võiks ju jätkata, kuid nimetatud olukorrad panevad meid ootamatu avastamise korral alati ebamugavate valikute ette.

 Müüme hooldusvahendeid ja remondikomplekte kõikidele toodetele, mis on Mohni tootevalikus, samuti saame aidata teiste tootjate hooldus-remondivahenditega. Lisaks sellele teostame ka ise remondi- ja hooldustöid kõikidele müüdavatele toodetele. Sõltumata teie kuiva ülikonna või ka sukeldumisregulaatori päritolust ja tootjast, kuulame teie mure ära ning anname ausa hinnangu, kas saame aidata või on mõistlikum uus soetada.

Et vältida ülearust edas-tagasi jooksmist, võtke meiega esmalt ühendust, rääkige oma mure ära ja oleme kindlad, et suudame teile enamus juhtudel pädevat nõu anda või remonti vajava parandada.

Võta ühendust vestlusaknas, kirjuta meile või veel lihtsam - helista 659 5454!