Ruth Lee Water Search & Rescue Training Manikin

Küsi pakkumist
Ruth Lee Water Search & Rescue treeningmannekeen (vee otsingu- ja päästemannekeen) on sobilik kõigi veepääste ja otsingu stsenaariumide jaoks. Seda nii meres, jõgedes-järvedes, kui teistes siseveekogudes.

Vee otsingu- ja päästemannekeen on sarnane inimene-üle-parda (Man Over Board) treeningmannekeeniga, erinevuseks on musta värvi pealiskombinesoon ja eraldi tume võrkkapuuts. Must värv muudab treeningmannekeeni raskesti märgatavaks, mis nõuab otsingumeeskondadelt head meeskonnatööd otsitava leidmiseks.

Mannekeen hõljub vees horisontaalselt, vertikaalselt või ka 45-kraadise nurga all, simuleerides elusat inimest või uppunut. Asendi muutmiseks tuleb ümber paigutada vahtplasttükid kattekombinesooni rinnapiirkonnas ja jalgadel olevates takjakinnitustega taskutes.

Mannekeeni spetsiaalsest tugevast võrkkangast karkass laseb vett sisse, mis pea kahekordistab treeningmannekeeni kaalu. 1.8 m pikk ja kuivalt 40 kg kaaluvast mannekeenist saab veest välja võtmisel ca 65 kg kaaluv treeningkaaslane. Tänu kasutatud materjalile ja aukudele mannekeeni saabastes, jookseb veest välja võetud mannekeenist vesi kiiresti ka välja.

Tugev rihmaas mannkeeni keha tagaküljel võimaldab hõlpsat käsitsemist, ladustamist ja kuivatamiseks üles riputamist.

Mannekeen on vastupidav ja sobib intensiivseks kasutamiseks vees. Jalas olevad ja kulumisel vahetatavad kummisaapad kaitsevad mannekeeni jalgu veest välja vedamisel.

Vee otsingu- ja päästemannekeen on heaks treeningvahendiks erinevatele vee- ja maastikuotsingu meeskondadele, veepäästjatele, politsei ning piirivalve ja vabatahtlike ühistele otsingurühmadele.

Lähemalt saad mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tooted valmistatakse tellimuse esitamise järel Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks