Ruth Lee Advanced Rescue Training Manikin

Küsi pakkumist
Ruth Lee täiustatud veepääste meditsiiniline mannekeen (Advanced Water Rescue Manikin *) on sõnasõnalt uuenduslik ja teedrajav lahendus veepääste koolitusmaailmas. Mannekeen on loodud Ruth Lee Ltd ja Lifecast Body Simulation arendusmeeskondade koostöös.

Mida realistlikum on veepäästestsenaarium treeningutel, seda paremini on teie meeskond ette valmistatud tõeliseks hädaolukorraks. Varem harjutati veepäästevõtteid ühe mannekeeni abil ja meditsiiniliste päästevõtete harjutamiseks kasutati teist. Uue täiustatud meditsiinilise veepäästemannekeeniga pole see enam vajalik,  ühe mannekeeniga saab veepäästeõppuse algusest lõpuni läbi viia.

Kombineerides Lifecasti elutruu simulatsioonitehnoloogia kaitsva ja vastupidava Ruth Lee mannekeeni kehaga, saab täiustatud meditsiinilise veepäästemannekeeni abil täpselt simuleerida uppuva ohvri veest päästmist. Uus veepäästemannekeen võimaldab päästjatel ja meedikutel kiiremini ja tõhusamalt treenida, seda pinge all ja keerulistes tingimustes.

Mannekeeni meditsiiniline torso on peidetud Ruth Lee spetsiaalse veepäästemannekeeni keha sisse, mis toetab ujuvust nii meres ja basseinis, kui järvedes ning jõgedes, aidates hoida keha uppunud asendis ja tagab uue medistsiinilise vetelpäästemannekeeni kaitse ka väga rasketes keskkonnatingimustes.

Mannekeen kordab hüdrostaatilist pigistust, mis tähendab, et vesi ei sisene kopsu. Vett saab lisada ise kolmikkraani abil, mis võimaldab luua erinevaid uppumisstsenaariume. Tegemist on maailmas esmakordselt veepäästekoolituste puhul kasutatud lahendusega.

* Advanced Water Rescue Manikin mannekeen on patenteeritud.

Lähemalt saad mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest alates 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.