Ruth Lee Multi Trauma Training Manikin

Küsi pakkumist
Multitrauma (Multi Trauma Manikin) treeningmannekeen on üks huvitavamaid mannekeene meie valikus. Mannekeeni saab kasutada läbivate vigastuste või amputatsiooni simuleerimiseks, mis võimaldab muuta treeningud sisukamateks.

Mannekeenil on võimalik kas osaliselt või täielikult eemaldada üks jalg ning käsi. Need saab osaliselt kinnitada jäseme otsas oleva takjapaela abil - nii võib jalg või käsi elustamise ajal ära kukkuda, kui päästja ei ole teinud põhjalikku vigastuste hindamist.

Mannekeeni rindkeres olev tugevdusega läbistus võimaldab kasutada läbiva vigastuse simulatsioonis nii terastorusid, armatuurvardaid, kui teisi sobiva läbimõõduga ohuolukordades ettetulevaid materjale.

Multitrauma mannekeen on valmistatud samast vastupidavast materjalist nagu Duty Range mannekeenid. Seetõttu saab neid kasutada näiteks piiratud suurusega ruumi treeningutel (ingl - confined space training), USAR (ingl - Urban Search and Rescue) olukordades, HAZMAT/CBRN keemilise/bioloogilise ohuolukorra treeningutel, liiklusõnnetuste ja teiste kannatanutega käsitlustreeningute puhul.

Soovitame: Lisa teadvusel kannatanuga ohuolukorra stsenaariumitesse interaktiivne valjuhääldi (shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasemaks!

Interaktiivne valjuhääldi paigaldatakse mannekeenile spetsiaalse kapuutsi abil. Lahendus võimaldab koolitajal salvestada kuni 60 sekundi pikkuse sõnumi ja see käivitub päästjate häälkutse peale. Samuti esitatakse salvestust automaatse kordusena. Interaktiivse väljuhääldi ja kapuutsi kohta loe lähemalt siit.

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenidega saab ka multitrauma mannekeeni puhul harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks tõepärases ohuolukorras.

Multitrauma mannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 30 kg, 50 kg ja 70 kg.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Stsenaariumite korral, kus mannekeen peab olema vees, kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.
Lähemalt saad Multitrauma mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks