Duty Range Shorty Training Manikin | Ruth Lee

Küsi pakkumist
Duty Range Shorty on meie standardmannekeeni lühem, 1.65 m pikk versioon. Sarnaselt 1.8 m pika standardmannekeeniga, sobib ka Shorty paljudeks erinevateks treeningstsenaariumideks.

Inimesed on sõltuvalt vanusest, soost ja päritolust erineva suuruse ning kaaluga. Seetõttu täiendab Shorty oma 1.65 m pika ning 30 kg, 50 kg ja 70 kg raskuste mannekeenidega ideaalselt ülejäänud Duty Range perekonda, mis on saadaval alates 5 kg beebist kuni 90 kg kaaluva täiskasvanuni. Täiskasvanud mannekeeni standardpikkus on 1.8 m.

Duty Range treeningmannekeenid on populaarsed paljude valdkondade kasutajate seas. Mannekeeni raskus jaotub anatoomiliselt sarnaselt "päris" inimesega, mis tagab harjutades tõepärase kogemuse. Tegemist on vastupidava ning mitmekülgse mannekeeniga, mis talub ka teise korruse aknast kukkumist ja sõiduki alla jäämist.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Treeningstsenaariumite puhul veekeskkonnas kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.

Lähemalt saad Duty Range mannekeeni sarja kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame Ruth Lee tootevalikust laos üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks