Working at Height Training Manikin | Ruth Lee

Küsi pakkumist
Kõrgtööde ja köisligipääsu mannekeen*  (ingl - Working at Height Manikin) on sobiv partner ohututeks kõrgtööde ja köisligipääsu päästetreeninguteks.

Valdkondi, kus tuleb  kõrgtööde erikoolitus läbida on palju. Töö tuulegeneraatorite ehitamisel ja hooldamisel, lava- ja teatritööd, telekommunikatsioonis erinevad raadiomastid, töö tellingutega (koostamine ja lammutamine), politsei ja sõjavägi, merendus, tööstusettevõtted ja tehased, tuletõrje ja päästetööd, puhastus- ja hooldusteenuste osutamine, arboristika, kui nimetada mõned valdkonnad, kus erioskused on vajalikud. Ruth Lee on alates 2020 aastast ka IRATA liige.

Kõrgtööde ja köisligipääsu treeningmannekeen on valmistatud samast vastupidavast materjalist nagu politsei poolt kasutatavad kuuli- ja torkekindlad vestid, olles neli korda tugevam ja kulumiskindlam kui 550 g (16oz) puuvillane kangas või PVC (vastab standardile: OEKO-TEX® Standard 100, BS EN ISO 12947-2 & 14116: 2008).

Soovitame: Kasuta kannatanuga ohuolukorra stsenaariumites mannekeenide näomaske ja treening saab veelgi tõepärasem!

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenide mudelitega saab ka Working at Height mannekeeniga harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks.

Working at Height mannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 30, 50 ja 70 kg. Militaarkasutuseks on 70 kg mannekeen saadaval ka NATO Stock tellimisnumbriga.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Stsenaariumite korral, kus mannekeen peab olema vees, kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.

* Mannekeen tarnitakse ilma rakmeteta.

Lähemalt saad Working at Height mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks