Ruth Lee Fire House Training Manikin

Küsi pakkumist
Fire House mannekeen loodi peamiselt tuletõrjes hingamisseadmetega kannatanute ohutsoonist väljakandmise päästetreeninguks ja "põleva tulekolde" treeninguks. Mannekeen talub temperatuuri umbes 160°C põranda tasandil (lae all ca 400 °C!).

Nii nagu inimesed on sõltuvalt vanusest erinevas suuruses ja kaalus, nii on ka Fire House mannekeenid saadaval alates 5 kg beebist kuni 70 kg täiskasvanuni.

Mannekeeni raskus jaotub anatoomiliselt sarnaselt "päris" inimesega, mis annab harjutades tõepärase kogemuse.

Mannekeen on piisavalt tugev, et taluda betoonelementide või terastalade alla jäämist.

Pehmed mannekeeni "liigesed" välistavad võimaliku päästja keha muljumise ja kudede vigastused, mis on plastmannekeene kasutades pea vältimatud.

Täiskasvanud mannekeeni kaela ümber on võimalik treeningu käigus asetada kaelatugi, mis muudab treeningu veelgi tõepärasemaks.

Pane tähele:

  • Mannekeen ei talu otseseid leeke ja tuld ning kõrgeid temperatuure (üle 160°C põranda tasandil). Põleva inimese kustutamise harjutamiseks soovitame kasutada FireWare Silver Fire Manikin mannekeeni koos vestiga.
  • Treeningstsenaariumite puhul veekeskkonnas kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.
Lähemalt saad Fire House mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse tellimuse esitamise järel Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.