Suitsuvedelikud ja lõhnad | Smoke Fluids & Scents

FireWare suitsuvedelike kasutamisel on FireWare suitsugeneraatorid pea hooldusvabad. FireWare suitsuvedelikud ei jäta siseruumides õige kasutamise korral seintele, lakke või põrandale jääkaineid. FireWare suitsuvedelikud on valmistatud destilleeritud vee ja glükooli baasil.

Meie tootevalikus on vedelikud erineva tihedusastmega suitsu tegemiseks, lisaks eraldi pihustatavad või suitsuvedelikule lisatavad lõhnad.

Smoke Fluid Fire Drill (varasema nimega Light Smoke Fluid) vedelik sobib kerge vine tekitamiseks nt keemiaõnnetuse simulatsiooni puhul siseruumides. Soovitame ka FireWare keemialõhna pihustit Chemical Smell Spray, mis aitab aktiveerida lõhnataju.

Smoke Fluid Fire Training Universal (varasema nimega Medium Smoke Fluid) vedelik sobib kasutamiseks pea kõikide siseruumides toimuvate stsenaariumite puhul. Suits on piisava tihedusega ning sellest on võimalik pisut läbi näha. Kasutatakse väikeste ja keskmise suurusega ruumide puhul.

Smoke Fluid Fire Training Intensive (varasema nimega Heavy Smoke Fluid) suitsuvedelik on sellise tihedusega, et sellest on raske läbi näha. Sobib siseruumides stsenaariumite jaoks, kus on vaja täita suitsuga suuri ruume, ka suitsusukeldumise harjutamiseks.

Kõigi kolme suitsuvedelikuga koos soovitame kasutada tõepärase tulekahju olustiku loomiseks põlengulõhna pihustit Burning Smell Spray.

Smoke Fluid Fire Training Extreme (varasema nimega Outdoor Smoke Fluid) suitsuvedelik on sobilik välitingimustes toimuvate simulatsioonide puhul. Näiteks suur tulekahju hoones või metsapõlengu simulatsioon. Tihe suits ei haju kiiresti ka tuule ega kõrgete temperatuuride puhul. Olustikule lisab elutruudust suitsuvedelikule lisatav põlengulõhn FireWare Burning Smell Extract.

Akutoitel oleva suitsugeneraatori Cirrus jaoks on eraldi kõrgema kontsentratsiooni tasemega suitsuvedelik FireWare Cirrus Smoke Liquid. Sama vedelikku tuleb kasutada ka suitseva pikendusjuhtme Smoky Multi Socket puhul.