Kindad

Kohmetunud, jahedast või saati külmast kanged sõrmed ja käed ei ole midagi, mida peaks kannatama. Sukeldumisel keerulistes tingimustes, näiteks vrakkidel, koobastes, ka lihtsalt laskumis-tõusuliinist kinni hoides, on pisivigastused kätele lihtsad tulema. Seetõttu on mõistlik kasutada käte kaitseks külma ja vigastuste vastu neopreenkindaid.

 Meie tootevalikus on erinevad kindad - nii sukeldujatele, pinnaltpäästjatele, kui ka paadis kasutamiseks. Kindad on valmistatud erineva paksusega neopreenist ja sõltuvalt kasutusotstarbest kasutatakse pealispinnal erinevaid materjale parema haarde jaoks või näiteks kevlarit võimalike sisselõigete eest kaitsmiseks. Kinnaste paksused on vahemikus 1 mm kuni 7 mm.

Kinnaste valikul on oluline, et need ei oleks liiga suured ega liiga väikesed. Esimesel juhul loksub vesi kinnastes ja need ei taga kaitset külma eest, teisel juhul aga põhjustavad liiga väikesed kindad ebamugavust, käe mobiilsus väheneb, vereringe on häiritud ning selle tulemusel hakkab kätel samuti külm. Seetõttu soovitame enne kinnaste ostu neid kindlasti proovida!

Meie kinnaste tegelik valik on suurem siinsest. Andke meile oma soovist teada vestlusaknas või kirja teel ja oleme kindlad, et suudame enamus soovidest mõne päeva jooksul täita!