Būtiskākais aprīkojums

Šajā sadaļā jūs atradīsit pašu nepieciešamāko aprīkojumu, ko pievienot somai, neatkarīgi no tā, vai esat glābējs, nirējs vai vienkārši laivas braucējs.

Lai arī mūsu ūdeņi bieži ir slikti caurredzami, jūs tomēr varat redzēt vairāk ar masku. Pievienojiet niršanas maskai elpošanas trubiņu (snorkeli) - kļūst daudz vieglāk ilgāk meklēt sudraba biķeri vai kādu citu vērtīgu priekšmetu, kas no tilta nokritis ūdenī.

Kapuce, cimdi, zeķes un zābaki novērsīs nosalšanu mūsu ūdeņos. Lai atvieglotu peldēšanu, Mohni interneta veikalā atradīsiet arī piemērotas pleznas.

Būtisks aprīkojums ir arī nazis un citi specifiski griešanas instrumenti. Jūs, protams, neejat ūdenī, lai kaut ko sagrieztu, bet griešanas instruments ir nepieciešams, piemēram, lai atbrīvotu no aizmirsta tīkla kādas lietas, vai sliktākajā gadījumā pašam sevi, vai lai sagrieztu drošības jostu vai noņemtu citus šķēršļus.

Pirmās palīdzības komplekta nepieciešamība nav gari jāpaskaidro. Jūs varat atrast dažāda lieluma pirmās palīdzības komplektus, sākot no ārkārtas komplekta ielāpa uzlikšanai pašam sev līdz tādam komplektam, ar ko var palīdzēt citiem glābšanas situācijās.

Labs īpašnieks arī rūpējas par savu aprīkojumu, un šim nolūkam mēs esam sagatavojuši dažādus remonta komplektus gan niršanas un glābšanas tērpu, gan cita aprīkojuma apkopei un remontam.