Termiski apģērbi

Termiskie apģērbi tiek izmantoti, lai niršanas laikā būtu silti. Lielākajai daļai peldbikses niršanas gadījumu jums būs jāvalkā noteikta līmeņa siltuma aizsardzība.

Tradicionāli apakšveļu un siltuma apģērbus valkā zem sausā tērpa, bet daži tagad ir ideāli piemēroti lietošanai arī zem hidrotērpa. Apakšveļas ir pieejamas visdažādākajos stilos, biezuma pakāpēs un materiālos, un Northern Diver pašu klāsts aptver no plānākās termokādas līdz pat daudz biezākai un siltumizolējošākai Metalux Arctic.

Lietošanai aukstā ūdenī, it īpaši niršanai zem ledus sega, lietotājs valkātu biezu apakšējo tērpu un otrādi, ja temperatūra ir augstāka.

Apakšveļas piedāvātā siltuma aizsardzība ir ļoti atšķirīga. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo apģērbu vai apģērba kombināciju atkarībā no tā, cik jūtat aukstumu, un apstākļiem, kuros nirstat.

Termo apģērba gabali ir novērtēti ar TOG vērtējumu no 0 (ar minimālu termisko aizsardzību) līdz 5 (ar maksimālu termisko aizsardzību).

Paturiet prātā, ka neoprēna sausajiem kostīmiem ir maza dabiskā siltumizolācija, bet tri-lamināta sausajiem tērpiem nav.

Zemāk esošajā atlasē izvēlieties apakšbikses.