Ruth Lee manekeni

Ruth Lee manekeni ir izstrādāti īpašiem mērķiem ar nozares ekspertu (Karaliskās flotes, Karaliskās Nacionālās glābšanas laivu institūcijas, Lielbritānijas Karaliskās glābēju biedrības, kā arī veselības aprūpes profesionāļu) palīdzību.

Katrs manekens ietver virkni unikālu īpašību un priekšrocību, lai padarītu to par nevainojamu mācību partneri jūsu vajadzībām, lai jūsu mācības būtu pēc iespējas reālākas.

Kopumā Mohni izlasē ir vairāk nekā 25 Ruth Lee manekeni. Nav nejaušība, ka Mohni piedāvā visstilīgākos manekenus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā! Piemēram, Igaunijā mūsu manekenus ir izvēlējusies Glābšanas pārvalde, policija un robežsardze, kā arī brīvprātīgās jūras glābšanas komandas.

Latvijā Ruth Lee manekenu aktīvi lietotāji ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Valsts policijas koledža un biedrība “Peldēt droši”.

Plašāka informācija par Ruth Lee Ltd un manekeniem, kā arī produktu lapas un videoklipi, ir atrodami šeit (lapa tiks atvērta jaunā logā Ruth Lee tīmekļa vidē).