Manekenu aksesuāri

Ruth Lee manekeni ir izturīgi un ilgtspējīgi. Izmantojiet manekenus draudzīgi, uzturiet tos tīrus, veiciet to apkopi starp apmācībām, un manekeni kalpos ilgi. Protams, manekena kombinezons vai zābaki tiek sabojāti desmitiem apmācību sesiju laikā. Bet tie ir maināmi!

Manekenu transportēšanai un uzglabāšanai iesakām izmantot mūsu lielo, izturīgo, ūdensnecaurlaidīgo PVC somu. Ja manekeni tiek pastāvīgi vilkti pa zemi apmācību uzdevumu laikā (īpaši ugunsdzēsēju indukcijas mēģinājumu laikā), mēs iesakām izmantot kāju aizsargus.

Sejas maskas ar vai bez parūkas piedod manekenam dzīvīguma sajūtu. Tomēr atcerieties, ka apmācībā, piemēram, slimnīcās, manekenam jābūt atšķiramam no pacienta. Tāpēc, piemēram, pacientu aprūpes manekena galva ir sarkana. Lai pievienotu vēl vairāk reālisma, izmantojiet mūsu skaļruņa kastīti ar saviem iepriekš ierakstītajiem ziņojumiem (Palīdziet man! Es nejūtu savas kājas!).

Laiku pa laikam jums var būt nepieciešami smagāki manekeni. Šim nolūkam mums ir ērti lietojamas svara vestes, kas sver 10 kg un 20 kg (Piezīme! Nav piemērotas ūdens scenārijiem). Ja jums ir “Cilvēks aiz borta” (Man Over Board) manekens ar oranžu kombinezonu un ir nepieciešams to izmantot meklēšanas un glābšanas gadījumos, jūs atradīsiet tam tumšu kapuci.

Tā kā mēs izmantojam manekenus reālās dzīves situācijās, apmācību manekeni nedrīkst pazust vētrainās vai straujās upēs, ja "meklēšana" neizdodas. Zemāk varat atrast ūdensizturīgu GPS moduli, lai izsekotu sava vērtīgā apmācību partnera atrašanās vietu.

Ja neesat pārliecināts, kurš aksesuārs ir piemērots jūsu manekenam, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanas logu, tālruni vai e-pastu.