Ruth Lee Advanced Rescue Training Manikin | Glābšanas uz ūdens medicīniskais manekens


Ruth Lee Advanced Water Rescue Manikin * (glābšanas uz ūdens medicīniskais manekens) ir inovatīvs un pirmais šāda veida risinājums glābšanas uz ūdens apmācībām.

Manekens ir radīts sadarbībā ar Ruth Lee Ltd un “Lifecast Body Simulation” attīstības komandām.

Jo reālāki ir glābšanas uz ūdens scenāriji apmācību laikā, jo labāk jūsu komanda ir sagatavota patiesai ārkārtas situācijai. Iepriekš komandas praktizēja glābšanas uz ūdens paņēmienus, izmantojot vienu manekenu, un medicīnisko prasmju trenēšanai pārgāja uz citu. Ar glābšanas uz ūdens medicīnisko manekenu tas vairs nav nepieciešams. Glābšanas uz ūdens medicīniskais manekens ļauj jūsu komandai pabeigt pilnu simulētu slīcēja glābšanu tikai ar vienu manekenu.

Apvienojot Lifecast īpaši reālistisko tehnoloģiju ar aizsargājošo un izturīgo Ruth Lee manekena korpusu, jaunais manekens var precīzi simulēt slīkstoša upura glābšanu. Manekens ļauj glābējiem un ārstniecības personām efektīvāk un ātrāk trenēties saspringtos un nežēlīgos apstākļos.

Ruth Lee manekena ārējais ķermenis nodrošina peldētspēju atklātos ūdeņos, baseinos, ezeros un upēs. Tas palīdz noturēt ķermeni noslīkušā stāvoklī, nodrošinot glābšanas uz ūdens medicīniskajam manekenam aizsardzību skarbā vidē.

Manekens atkārto hidrostatisko spiedienu, kas nozīmē, ka ūdens neiekļūst plaušu sistēmā. Tajā pat laikā jūs varat izvēlēties pievienot ūdeni, izmantojot trīsceļu krānu, kas ļauj izveidot dažādus noslīkšanas scenārijus. Šis ir pats pirmais risinājums, ko pasaulē izmanto glābšanas uz ūdens apmācībām.

* Produktu klāsts "Advanced Water Rescue Manikin" ir patentēts.

Plašāku informāciju par glābšanas uz ūdens medicīnisko manekenu varat atrast šeit.

Piegāde:

  • Piegāde, sākot no 15 darba dienām pēc pasūtījuma saņemšanas Igaunijā, Latvijā,  Lietuvā, Somijā.
  • Manekeni tiek ražoti Ruth Lee rūpnīcā Lielbritānijā. Igaunijā mēs glabājam dažus manekenus. Ja pasūtītais modelis ir pieejams, tad 1-3 darba dienu laikā ir pieejama piegāde uz Igauniju, Latviju, Lietuvu, Somiju.