Kommenteeri

Uudistoode - Rigloo Rescuer - mobiilne telk-varjualune hädaolukordadeks

Rigloo Rescuer on kerge, tormikindel, seljakotti pakitud, täispumbatava struktuuriga vähem kui minutiga püstitatav mobiilne telk-varjualune, mis tänaseni on päästjate ja päästemeeskondade varustusest puudu olnud. Rigloo Rescuer on loodud Ühendkuningriigi päästjate poolt kõigile teistele päästjatele.
Kotist välja võttes saab Rigloo Rescuer'i vähem kui minutiga muuta telk-varjualuseks, et kaitsta nii kannatanut, kui ka abistajaid ilmastikutingimuste eest.

Rigloo Rescuer telk-varjualune on eemaldatava põhjakattega, nii saab selle püstitada ja kannatanu kohale asetada ilma kannatanut liigutamata. Tänu Rigloo Rescuer varjualusele saab teostada kannatanu ülevaatuse ja esmased toimingud ning valmistuda evakuatsiooniks ilmastikutingimuste eest kaitstuna. Seda nii vihmas, lörtsisajus, talvel krõbeda pakasega, kui ka suvel lõõskava päikese käes.

Rigloo Rescuer telk-varjualune peab vastu kuni 30 m/s tormipuhangutele ja on veekindel (8000 mm).

Miks on oluline kasutada õnnetuskohal varjualust?

Igale inimesele peab jääma tema väärikus - ja seda igas olukorras. Hukkunute puhul, kaetakse nad tavaliselt kuni transpordi saabumiseni lihtsalt tekiga. Kasutades Rigloo Rescuer telk-varjualust on võimalik kannatanu(d) või hukkunu(d) saada kiiresti teiste inimeste pilkude eest varju. Soovime ju ka ise, et meid väärikalt koheldakse.

Lisaks võimaldab Rigloo Rescuer kannatanuga tegeleda ilmastikutingimuste eest kaitstult. Vihm, ringi lendav tolm, liiv, prügi, jms - kõik see muudab kannatanuga tegelemise keerulisemaks, rääkimata lisanduvatest riskidest tervisele ja elule!

Rigloo Rescuer on saadaval 2022 a juulis. Võtame vastu eeltellimusi!

Mohni LS OÜ on Rigloo Rescuer (UK) maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus. Vaata lähemalt toote kohta siit!

Lisa kommentaar

Email again: