Kommentaarid (4)

OLULINE TEADE RUTH LEE VOLUNTEER HEROES - VABATAHTLIKE KANGELASTE - FONDI KOHTA – ME SEISAME KOOS UKRAINAGA

Siinsamas, Euroopas, on toimumas midagi, mille kirjeldamiseks ei jätku sõnu ega ka pisaraid. Abi vajab suur rahumeelne kogukond, et uskumatult kurbades ja hirmutavates oludes ellu jääda.


Miski, mis on nii meie partnerile Ruth Lee Ltd, kui meile Mohnis väga südamelähedane, on toetadata vabatahtlikke, kes moodustavad olulise päästekogukonna nii Ühendkuningriigis kui ka kogu maailmas. Aastate jooksul on aidatud Ruth Lee Volunteer Heroes programmi kaudu paljusid erinevaid vabatahtlike meeskondi, annetades nii treeningmannekeene koolituseks või raha, et toetada erinevaid vabatahtlike projekte või muu vajaliku varustuse soetamist. Oleme uhked, et saame Ruth Lee partnerina seda toetust igal aastal pakkuda ka neile, kes seda vajavad siin Eestis.

Kuid praegu on siinsamas, Euroopas, toimumas midagi, mille kirjeldamiseks ei jätku sõnu ega ka pisaraid. Abi vajab suur rahumeelne kogukond, et uskumatult kurbades ja hirmutavates oludes ellu jääda.

Pärast pikka kaalumist otsustasime annetada kogu Volunteer Heroes (vabatahtlike kangelaste) fondi järgmisele kolmele heategevusorganisatsioonile, mis pakuvad toetust Ukrainas kõige suurematele abivajajatele…

UNICEF – ÜRO laste heategevusorganisatsioon, mis aitab tagada peredele puhta vee ja toidu ning laste tervise- ja kaitseteenuste jätkumise.

International Rescue Committee UK  (Rahvusvaheline Päästekomitee Ühendkuningriigis) – IRC on Poolas kohapeal ja teeb koostööd kohalike partneritega Poolas ja Ukrainas, et mobiliseerida kiiresti ressursse, mis pakuvad elupäästvat tuge kodudest põgenema sunnitud tsiviilisikutele.

Association of Ukrainians In Great Britain (Ukrainlaste ühendus Ühendkuningriigis) – suurim ukrainlaste esindusorgan Ühendkuningriigis, mis on seni kogunud üle 1,1 miljoni naela, mis aitab rahastada abivajajatele ravimeid, toitu ja muud hädavajalikku.

Ruth Lee partnerid, kes on oma südameasjaks võtnud Volunteer Heroes programmi levitamise erinevates maades, Mohni LS OÜ Eestis ja Lätis, on ühtsena seda otsust toetamas. Täna on muidu vabatahtlikele nii vajalik abi olulisem meie sõpradele Ukrainas. Soovime öelda suur aitäh kõigile käimasolevas taotlusvoorus osalenutele, et mõistate meie otsust.

Lisateavet selle kohta, kuidas saate oma toetuse anda Eestis, et Ukraina humanitaarkriisi aidata, vaadake: https://www.kriis.ee/aita-ukrainat.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (4)
oIObJSCv wkodurYJZz · 7. mai 2022
mwxfzQbyjLunvlBa aRjSYhXfcMo · 7. mai 2022
BrvPSXLhtR wJFvYbqrOsUHX · 7. mai 2022
mZwHWEftCRJUj vFrxqZfLNVnoQT · 7. mai 2022