Kommentaarid (4)

Vabatahtlikele päästjatele Ruth Lee toetusprogramm

Vabatahtlikud päästemeeskonnad - info kandideerimiseks rahvusvahelises toetusprogrammis treeningvahendite soetamiseks.

Otsime vabatahtlike päästemeeskondi, kelle igapäevane tegevus on aidata inimesi ja meie neljajalgseid sõpru. Veepääste, tuletõrje, sotiaalhoolekanne jt olulised valdkonnad, kus vabatahtlikel üksustel kulub lisaressurss oma tegevuskvaliteedi tõstmiseks alati ära.

Mohni LS OÜ on Ruth Lee Ltd treeningmannekeenide maaletooja ja partner Eesti ja Lätis. Ruth Lee mannekeenid on asendamatuteks kaaslasteks nii elukutselistele päästjatele, kui ka sotsiaalhooldekande töötajatele koolituste ja treeningute läbiviimisel. Ja mitte ainult neile!

Vabatahtlikel organisatsioonidel on tihti puudu ressurssidest ka kõige elementaarsema soetamiseks. Et tõsta vabatahtlike koolituste taset, on Ruth Lee ellu kutsunud sotsiaalse abiprogrammi Volunteer Heroes, mille käigus on alates 2017 aastast jagatud toetust vajalike treeningvahendite soetamiseks.

Programm pakub edukatele taotlejatele rahalist tuge (kuni 5000 naela väärtuses). Ühendkuningriigi meeskondadele on saadaval 5000 naela ja rahvusvahelistele meeskondadele 5000 naela ning see raha võidakse jagada ühele organisatsioonile või väiksemas koguses mitmele oma eesmärkide saavutamiseks.

Täiendav info programmi kohta ja ankeedi osalemiseks leiate siit.

Igal aastal on tehtud avalduste põhjal valik erinevate organisatsioonide seast. Ka väike kogukondlik pritsumeeste selts saab võrdsetel alustel taotlusvoorus osaleda. Osalemiseks tuleb taotlus esitada hiljemalt märtsi lõpuks. Selle aasta valik tehakse aprilli esimesel nädalal.

Kui teil on täiendavaid küsimusi programmis osalemise kohta, siis palun võtke meiega ühendust.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (4)
hpWcaiBHrmkJz azRInycv · 8. märts 2022
SptZGXPMKBnzxJ NMifdqIywvSUX · 8. märts 2022
kZIfNcvPy xvFozUMwKN · 22. märts 2022
xcwguYLVdGk yBNWJsREOLwno · 22. märts 2022