Kommenteeri

Ruth Lee vabatahtlike päästjate toetusprogrammi võitjad valitud

Välja on kuulutatud Ruth Lee sotsiaalse abiprogrammi Volunteer Heroes 2021 taotlusvoorude tulemused. Rahvusvahelise taotlusvooru võitjate hulgas on ka meie Hiiumaa ja Saaremaa Vabatahtlik Merepääste Selts!
Treeningmannekeenide tootja ja mitmes mõttes teerajaja Ruth Lee Ltd (UK) on ellu kutsunud sotsiaalse abiprogrammi Volunteer Heroes, mille käigus on alates 2017 aastast jagatud toetust vajalike treeningvahendite soetamiseks meie vabatahtlikele kangelastele - vabatahlikele veepäästjatele, pritsumeestele ja esmaabi andjatele.

Sel aastal esitati rahvusvahelises voorus kokku 23 toestusavaldust, kusjuures Eestist ja Lätist esitati kokku neid 9. Kuna tugevaid sooviavaldusi oli palju, siis võttis kogu hindamisprotsess oodatust enam aega.

Kokku valis komitee välja kümme avaldust, mida otsustati kas täielikult või osaliselt toetada. Neist 3 võidukat avaldust kuulusid Ühendkuningriigi valikuvoorus esitatud taotluste hulka ning 7 võitjat kuulutati välja rahvusvahelises voorus.

Ja nüüd olulisim – võitjate hulka valiti kaks taotlust Eestist!

Allärgnevalt kogu võitjate nimekiri::

Palju õnne Hiiumaa Vabatahtlik Merepääste Selts ja Saaremaa Vabatahtlik Merepääste Selts!

Komitee rõhutas just Saaremaa ja Hiiumaa merepäästjate avalduste põhjalikkust.

Saaremaa meeskond esitas toetusavalduse päästeotsingutel olulise termokaamera soetamiseks ning Hiiumaa meeskond soovis saada Ruth Lee mannekeenide valikust kolme Search & Rescue mannekeeni ning nende taotlus rahuldati kahe kolmandiku ulatuses!

Mohni meeskond õnnitleb kõiki võitjaid!

Omalt poolt oleme otsustanud Volunteer Heroes – Vabatahtlike kangelaste – projekti raames teha mõned eriti head pakkumised teile, kes te olete kõik väärt vabatahtliku kangelase nime kandma!

Pakkumised kehtivad järgmised 2 nädalat kuni 10.05.2021 (viimane päev).

Pakkumiste juurde pääsete klikkides järgmisele lingile.    

Lisa kommentaar

Email again: