Kommenteeri

Vabatahtlikele päästjatele Ruth Lee 2022 toetusprogramm

Vabatahtlikud päästemeeskonnad - info kandideerimiseks Ruth Lee 2022 aasta rahvusvahelises toetusprogrammis osalemiseks

Kuulutame välja Ruth Lee programmi Volunteer Heroes 2022 rahvusvahelise taotlusvooru vabatahtlikele. Taotluste esitamiseks on aega kuni uue aastani ehk viimane aeg taotlus teele panna on 31.12.2021.

Hea on tõdeda, et 2021 aasta kevadel jagatud toetustest said osa ka Hiiumaa Vabatahtlik Merepääste Selts ja Saaremaa Vabatahtlik Merepääste Selts.

Hiidlaste kaks otsingu ja veepääste mannekeeni on oma ristsed saanud ja osalevad aktiivselt meeskonna treeningutel. Viimase väljasõidu kohta vaata siit. Toetuse abil soetatud infrapunakaamera on ka saarlaste tegemistele kaasa aidanud.

Loe vabathatlikele suunatud toetusprogrammi kohta lähemalt siit.

Oma taotluse saate täita veebis. Oluline on märkida, et taotluse täitmisele tasub kulutada pigem pisut rohkem aega. Kirjeldada oma tegevusi ning kuidas positiivne vastus taotlusele muudab teie tegevuse paremaks ja tõstab kogukonna turvatunnet. Hiidlaste ja saarlaste taotluseid hinnati just nende sisukuse tõttu kõrgelt.

Juhul, kui teil on taotlusega seonduvalt küsimusi, siis võtke meiega kindlasti ühendust:

Helistades +372 659 5454 või kirjutades info@mohni.eu

Alljärgnevalt leiate ka mõned meie head pakkumised, kas ise soetamiseks või oma toetajale infoks, mida aastalõpu kingikotist võiks leida.

Ja soovime teile kõigile rahulikku ja väheste väljakutsetega jõulukuud!

Lisa kommentaar

Email again: