Advanced Rescue Training Manikin | Toddler | Ruth Lee


Ruth Lee täiustatud veepääste mudilase suuruses mannekeen (Advanced Water Rescue Manikin - Toddler) on sõnasõnalt uuenduslik ja teedrajav lahendus veepääste koolitusmaailmas. Toddler suuruses mannekeen on loodud Ruth Lee Ltd ja Lifecast Body Simulation arendusmeeskondade koostöös täiustatud veepäästemannekeeni tooteperekonna teise mudelina.

Mida realistlikum on veepäästestsenaarium treeningutel, seda paremini on meeskond ette valmistatud tõeliseks hädaolukorraks. Seni on puudunud elupäästjatel koolitustel elutruu ja täisfunktsionaalne laps-mannekeen uppumisolukordade simulatsioonide tarbeks. Toddler, pikkus 0.95 cm ja kaal 12 kg, on oma valdkonna esimene ja ainulaadne ning sisaldab endas kõiki neid omadusi, mida ka varasem AWRM Adult mudel.

Kombineerides Lifecasti elutruu simulatsioonitehnoloogia kaitsva ja vastupidava Ruth Lee mannekeeni kehaga, saab täiustatud veepäästemannekeeni abil täpselt simuleerida uppuva mudilase veest päästmist. Uus veepäästemannekeen võimaldab päästjatel ja meedikutel kiiremini ja tõhusamalt treenida laste päästmist, seda pinge all ja keerulistes tingimustes.

Mannekeeni meditsiiniline torso on peidetud Ruth Lee spetsiaalse veepäästemannekeeni keha sisse, mis toetab ujuvust nii meres, basseinis, kui jõgedes-ärvedes, aidates hoida keha uppunud asendis ja tagab vetelpäästemannekeeni kaitse ka väga rasketes keskkonnatingimustes.

Mannekeen kordab hüdrostaatilist pigistust, mis tähendab, et vesi ei sisene kopsu. Vett saate ise lisada kopsu kolmikkraaniga täitevooliku kaudu, mis võimaldab luua erinevaid uppumisstsenaariume. Tegemist on maailmas esmakordselt veepäästekoolituste puhul kasutatud lahendusega..

* Advanced Water Rescue Toddler Manikin mannekeen on patenteeritud.

** Toddler mannekeeni videomaterjal on valmimisel, seniks demonstreerime siin leheküljel Adult mudeli videomaterjali. Erinevus on vaid kahe mudeli suuruses.

Lähemalt saad mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest alates 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.