Bariatric (Obese) Training Manikin


Ruth Lee bariaatriline mannekeen (Bariatric Manikin) on ideaalne abimees turvaliste töövõtete õppimiseks nii päästjatele, kui sotsiaalala töötajatele.

Mannekeeni disainimisel lähtuti kaalu anatoomilisest jaotusest ja selle tulemusel saavutati ka massi liikumise sujuvus. Seetõttu tagab Ruth Lee bariaatrilise mannekeeni kasutamine koolitustel elutruu kogemuse.

Haiglate, hooldekodude jt evakuatsiooniplaanid peavad ette nägema kõikide patsientide-hooldatavate turvalise evakuatsiooni. Samas on ülekaalulisus ja rasvumine maailmas ühe suurenev probleem, mistõttu peab keskenduma ka “suurte” klientide turvalisele evakuatsioonile ohuolukordades ja siin on Ruth Lee bariaatriline mannekeen parim lahendus erinevate abivahendite ja päästetehnikate testimiseks ning õppimiseks.

Bariaatriline mannekeen on valmistatud samast vastupidavast materjalist nagu politsei poolt kasutatavad kuuli- ja torkekindlad vestid, olles neli korda tugevam ja kulumiskindlam kui 550 g (16oz) puuvillane kangas või PVC (vastab standardile OEKO-TEX® Standard 100, BS EN ISO 12947-2 & 14116: 2008).

Soovitame: Lisa kannatanuga ohuolukorra stsenaariumisse interaktiivne valjuhääldi;(shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasem!

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenide mudelitega saab ka bariaatrilise mannekeeniga harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks tõepärases olukorras.

Ruth Lee bariaatria-tootevalikus on mannekeenid kaaluga 90, 180 ja 260 kg. 90 kg kaaluv mannekeen on hea valik, kui vajate kogukat, kuid mitte liiga suure kehakaaluga “patsienti-hooldatavat”. Eraldi on tootevalikus ka bariaatriline veega täidetav ülikond, mille kohta loe lähemalt siit või küsi info@mohni.eu.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire Hous mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Stsenaariumite korral, kus mannekeen peab olema vees, kasuta meie veepäästemannekeene.
Lähemalt saad bariaatrilise mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks