Ruth Lee Confined Space Training Manikin


Mannekeen kitsatesse oludesse (ingl - Confined Space Manikin) on sobiv partner treeningul piiratud liikuvusega oludes või mõnes muus raskesti ligipääsetavas kohas. Mannekeeni saab võtta kuueks osaks, hõlbustades transportimist ja kannatanu asukohale paigutamist.​ Kõigi üksikkomponentide kaal ei ületa eraldi 25 kg.

Confined Space mannekeen on valmistatud samast vastupidavast materjalist nagu politsei poolt kasutatavad kuuli- ja torkekindlad vestid, olles neli korda tugevam ja kulumiskindlam kui 550 g (16oz) puuvillane kangas või PVC. Seetõttu sobib mannekeeni kasutada piiratud suurusega ruumi treeningutel (ingl - confined space training), USAR (ingl - Urban Search and Rescue) olukordades, mägedes ja koobastes, liiklusõnnetuste ja teiste kannatanutega käsitsustreeningute puhul.

Soovitame: Lisa kannatanuga ohuolukorra stsenaariumitesse interaktiivne valjuhääldi (shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasemaks!

Interaktiivne valjuhääldi paigaldatakse mannekeenile spetsiaalse kapuutsi abil. Lahendus võimaldab koolitajal salvestada kuni 60 sekundi pikkuse sõnumi ja see käivitub päästjate häälkutse peale. Samuti esitatakse salvestust automaatse kordusena. Interaktiivse väljuhääldi ja kapuutsi kohta loe lähemalt siit.

Sarnaselt teiste Ruth Lee täiskasvanud mannekeenide mudelitega saab ka Confined Space mannekeeniga harjutada õigeid võtteid kaelatoe paigaldamiseks tõepärases ohuolukorras.

Confined Space mannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 50 kg.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Stsenaariumite korral, kus mannekeen peab olema vees, kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.
Lähemalt saad Confined Space mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.