Duty Plus Training Manikin | Ruth Lee


Duty Plus on meie standardmannekeeni Duty Range täiustatud mudel, mis on loodud teadvusel oleva kannatanuga harjutuste läbi viimiseks õnnetuste või evakuatsiooni korral.

Duty Plus treeningmannekeenil on pea rindkere piirkonnas jäigem ja püstisem. Mannekeen on plastist selgrooga, mis hoiab pea püstiasendis, laskamata sellel kukkuda, vahtplastist tagaosa ja polüpropüleenribadega, mis ulatuvad vöökoha/puusade piirkonda, võimaldades paindlikkust ja püstisemat asendit.

Duty Plus mannekeen on seetõttu ideaalne partner mitmesuguste treeningstsenaariumite puhul, kus on vaja kasutada teadvusel kannatanut. Nende hulgas on näiteks piiratud suurusega ruumi koolitus (ingl - confined space training), kannatanutega liiklusõnnetuste simulatsioonid nt kokkupõrke korral, mannekeen sobib näiteks hästi sõidukitesse istuma, samuti teised kannatanute käsitlustreeningud.

Duty Plus mannekeen on saadaval täiskasvanud inimese mõõdus pikkusega 1.8 m ja kaaluga 50 kg.

Soovitame: Lisa teadvusel kannatanuga stsenaariumitesse ka interaktiivne valjuhääldi (shoutbox)ja treening saab veelgi tõepärasust juurde!

Interaktiivne valjuhääldi paigaldatakse mannekeenile spetsiaalse kapuutsi abil. Lahendus võimaldab koolitajal salvestada kuni 60 sek pikkuse sõnumi ja see käivitub päästjate häälkutse peale. Samuti esitatakse salvestust automaatse kordusena. Interaktiivse väljuhääldi ja kapuutsi kohta loe lähemalt siit.

Pane tähele:

  • Suhtu Duty Plus mannekeeni hoole ja ettevaatlikusega, täpselt nagu ka abiks olevasse vabatahtlikusse. 
  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Treeningstsenaariumite puhul veekeskkonnas kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.
Lähemalt saad Duty Plus mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame Ruth Lee tootevalikust laos üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks