Duty Range Training Manikin | Ruth Lee


Duty Range on meie standardmannekeen, mis sobib erinevateks treeningstsenaariumideks. Nii nagu inimesed on sõltuvalt vanusest erinevas suuruses ja kaalus, nii on ka Duty Range mannekeenid saadaval alates 5 kg beebist kuni 90 kg kaaluva täiskasvanuni. Täiskasvanud mannekeeni pikkuseks on standardina 1.8 m. Eraldi on võimalik tellida 30 kg, 50 kg ja 70 kg raskust mannekeeni ka 1.65 m pikkusena, sest inimesed on ka erineva pikkusega.

Treeningmannekeen on populaarne paljude valdkondade kasutajate seas. Mannekeeni raskus jaotub anatoomiliselt sarnaselt "päris" inimesega, mis annab harjutades tõepärase kogemuse. Tegemist on vastupidava ja mitmekülgse mannekeeniga, mis talub ka teise korruse aknast kukkumist ja sõiduki alla jäämist.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire House mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Treeningstsenaariumite puhul veekeskkonnas kasuta meie veepäästemannekeene: Man Overboard, Offshore, Helicopter Winch, Search and Rescue, Body Recovery, Surf Rescue ja Pool Rescue.

Lähemalt saad Duty Range mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame Ruth Lee tootevalikust laos üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.