Ruth Lee Helicopter Winch Manikin


Ruth Lee Helicopter Winch mannekeen on populaarse Man Overboard (inimene üle parda) mannekeeni modifikatsioon, mis loodi koostöös Bristow Helicopters (UK)* ekspertidega. Mannekeeni abil saab harjutada päästekopteriga päästetava horisontaalset veest vintsimist/tõstmist. Mannekeen on 1.8 m pikk, kaalub kuivalt 40 kg ja vees/märjana kuni 65 kg.

Kui kasutada kopterit mõnda aega vees olnud inimese päästmiseks, on tähtis, et päästetavat vintsitaks õigesti. Oluline on vältida hüdrostaatilise pigistuse äkilise vabanemisega seotud südameprobleeme. Minimeerimaks veesurve mõju, tuleb tõsta kannatanut horisontaalselt. Koostöös Bristow Helicopters päästeekspertidega muudeti Man Overboard mannekeeni disaini. Tänu sellele käitub Helicopter Winch mannekeen tõetruumalt helikopteriga vintsimise stsenaariumite puhul.

* Bristow Helicopters on maailma juhtiv helikopteritranspordi pakkuja nafta- ja gaasitööstustele, otsingu- ja päästeteenuste (SAR) osutajatele ning õhusõidukite tugilahenduste pakkuja valitsus- ja tsiviilorganisatsioonidele.

Lähemalt saad helikopteri pääste mannekeeni kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. 
  • Tooted valmistatakse Ruth Lee tehases UK-s. Hoiame Ruth Lee tootevalikust laos üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis. Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.