Water Fillable Bariatric Suit


Ruth Lee veega täidetav bariaatrilise ülikonna (Water Fillable Bariatric Suit) abil saab korraldada vajaliku koolituse ka kohas, kuhu bariaatrilist mannekeeni on raske transportida või puudub piisavalt abikäsi mannekeeni paika sättimiseks.

Bariaatrilise ülikonna kasutamine koos täiskasvanu suuruses standard seeria (Duty Range) mannekeeniga võimaldab mannekeeni koos ülikonnaga stsenaariumi jaoks enne kaalu lisamist ka lihtsalt paika sättida.

Haiglate, hooldekodude jt evakuatsiooniplaanid peavad ette nägema kõikide patsientide-hooldatavate turvalise evakuatsiooni. Samas on ülekaalulisus ja rasvumine maailmas ühe suurenev probleem, mistõttu peab keskenduma ka “suurte” klientide turvalisele evakuatsioonile ohuolukordades ja siin on Ruth Lee bariaatriline mannekeen ja bariaatriline ülikond parimaks lahenduseks erinevate abivahendite ja päästetehnikate testimiseks ning õppimiseks.

Soovitame: Lisa kannatanuga ohuolukorra stsenaariumisse interaktiivne valjuhääldi;(shoutbox), samuti näomaskid mannekeenidele, ja treening saab veelgi tõepärasem!

Ruth Lee bariaatria-tootevalikus on mannekeenid kaaluga 90, 180, 260 kg ja bariaatriline ülikond. Lähemalt saad bariaatrilise mannekeeni kohta lugeda siit.

Bariaatriline ülikond kaalub ca 5 kg. Komplekt koos transpordikoti, voolikute ja veemõõturiga kaalub ca 7 kg. Ülikond võimaldab lisada ülikonnas mannekeenile kokku kuni 150 kg lisaraskust. 1 l vett kaalub 1 kg ning komplektis oleva veemõõturiga on vajaliku veekoguse lisamine lihtne.

Pane tähele:

  • Kui keskkonna temperatuur on üle 100°C või mannekeen puutub kokku lahtise tulega, siis tuleb kasutada meie tootevalikust Fire Hous mannekeeni. Klõpsa lähemalt vaatamiseks siin.
  • Stsenaariumite korral, kus mannekeen peab olema vees, kasuta meie veepäästemannekeene.

Lähemalt saad bariaatrilise ülikonna kohta lugeda ingliskeelselt tootelehelt, mille leiad siit.

Kohaletoimetamine:

  • Tellimuse esitamisest min 15 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Hoiame laos Ruth Lee tootevalikust üksikuid mudeleid, sobiva olemasolul on tarne 1-3 tööpäeva Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
  • Tellimused, mis on üle 150 euro (km-ta), toimetame Eestis kohale standard saadetisena tasuta.
Loe lisaks